SİYASET
Giriş Tarihi : 25-02-2024 16:52

Ak Parti Gülüç seçim bürosu açıldı!

Adalet ve Kalkınma Partisi Gülüç Seçim Bürosu düzenlenen törenle açıldı.

Ak Parti Gülüç seçim bürosu açıldı!

Adalet ve Kalkınma Partisi Gülüç Seçim Bürosu düzenlenen törenle açıldı.

Gülüç seçim bürosu açılışına Ak Parti Zonguldak milletvekilleri Muammer Avcı, Saffet Bozkurt, İl Başkanı Mustafa Çağlayan, önceki dönem milletvekili Hamdi Uçar, Kdz.Ereğli İlçe Başkanı Av. Muhammet Mücahit Andiç, Belediye Başkan adayı Kerim Sönmez, AK Parti Gülüç Belde Başkanı İsmail Yılmaz ve partililer katıldı.
Ak Parti Zonguldak milletvekili Muammer Avcı seçim ofisi açılışında yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“Biz Zonguldak merkezde yaptıklarımızı biliyoruz. Siz tüm Zonguldak'ta yapılanları biliyorsunuz. Dolayısıyla burada bizim işimiz gücümüz, madem ki biz burada yaşıyoruz, buranın sakiniyiz. Biz buradaki insanımızın hayat kalitesini, yaşam konforunu artıracak her türlü işte muhakkak ki iktidarla yerel yönetimin birlikte olması gerektiğinin altını çizmek istiyorum. Aynı dili konuşan insanlardan bir araya gelmesi gerektiğini düşünüyorum. Eğer bugüne kadar biz AK Parti AK Parti belediyeciliği döneminde ne kazandırmışsak, bunun neresinin aslında Ankara'yla olan, bakanlarla olan sıkı ve güzel ilişkiyle beraber meydana geldiğini unutmamamız gerekir. Gülüçlünün hafızası asla şaşmaz. Yani Gülüç’e ne katma değer olmuşsa bunu biliniz ki saygıdeğer Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın hükümet ettiği AK Parti'deki onun temsilcileriyle olan yakın istişarelerle olmuştur. Dolayısıyla ben bu aklı selimle Gülüç'un hareket edeceğine inancım tamdır.”

"Gülüç'ümüzde gülüşleri solduran insanlardan kendimizi uzak tutalım"

Ak Parti Zonguldak il başkanı Mustafa Çağlayan Gülüç seçim ofisi açılışında yaptığı konuşmada Başkan adayları Kerim Sönmez’ destek istedi.

Ak Parti Zonguldak il başkanı Mustafa Çağlayan, "Gülüç'de kimsenin gülüşü, morali bozulmasın istiyoruz. Bizler de Gülüç'de bir gülüşümüz var derken gülüşleri solduran insanları kendimizden uzak tutmak istiyoruz. Gülüç ile ilgili biliyorsunuz takip edenleriniz vardır, bir sürü kara propagandalar var. Biz kimseyi mağdur etmedik, milleti mağdur edenleri yanımızdan uzaklaştırdık sadece. Bunun bilinmesini özellikle ve özellikle istiyorum. Çünkü Gülüç'de mağdur edebiyatı yapanları takip ediyoruz. Bizim bütün arkadaşlarımız her şeyin farkındalar.

Gülüç'de bir adayımız var. Adayımızın arkasında da bölgenin milletvekilleri, bakanları, cumhurbaşkanımız var. Yapacağı projelerin arkasında teşkilatı böylesine büyük bir güç var. Muhalefet adayının arkasında kim var? Var mı destekleyebilecek bir şey? Gülüç sadece belediyenin imkanları ile bir adım öteye gidebilir mi? Böyle bir şey mümkün olabilir mi? Buna bir destek lazım. Destek olunan kişilere de halkımızdan destek istiyoruz. Planımız, programımız bu. Yeter ki Gülüç bir yerlere gelsin. Gülüç ayrıca sel felaketleri yaşanan bir yer. Milletvekillerimiz, bakanlarımız yalnız bırakmadı. Gülüç Belediyesi Başkan adayımızı sizlere emanet ediyoruz.

MHP'nin Zonguldak'ta cumhur ittifakı olarak adayı var. Alaplı, Ereğli, Gülüç, Ormanlı, Kandilli'de de buralarda da herkes kendi adayı ile yerleşiyor. Burada başka bir durum söz konusu oldu. Burada, biz ahlaklı belediyecilik yapacağız dediler, biz nefsimizden vazgeçiyoruz, belediye başkan adaylığımızdan vazgeçiyoruz, gelin birlik olalım Gülüç'ümüzü bir yere getirelim anlayışı ile yola çıktılar, kendilerine teşekkür ediyor, tebrik ediyorum. İnsan nefis taşıyor. Herkes ben olmak ister, ben milletvekili, belediye başkanı, il başkanı olayım ister. Burada farklı bir durum yaşandı. Bu yaşanan özverili duruma hepimizin sahip çıkmasını rica ediyorum."şeklinde konuştu.

Yılmaz: “Gönülleri fethetmeye geldik”

AK Parti Gülüç Belde Başkanı İsmail Yılmaz, açılışta yaptığı konuşmada,31 Mart zaferini meydanda gördüklerini ve gönülleri fethetmeye geldiklerini söyledi.

AdminAdmin