YEREL
Giriş Tarihi : 08-07-2024 13:08

BALBALOĞLU, İYİ PARTİ'DEN AYRILDI...

Kdz.Ereğli Belediye Meclis Üyesi Op.Dr.Evrim Balbaloğlu, 2017 yılından bu yana  kurucu üyesi olarak başladığı ve çeşitli kademelerinde görev yaptığı İYİ Parti’den bugün itibaren ayrılma kararı aldığını söyledi.

BALBALOĞLU, İYİ PARTİ'DEN AYRILDI...

Kdz.Ereğli Belediye Meclis Üyesi Op.Dr.Evrim Balbaloğlu, 2017 yılından bu yana  kurucu üyesi olarak başladığı ve çeşitli kademelerinde görev yaptığı İYİ Parti’den bugün itibaren ayrılma kararı aldığını söyledi. Bu kararın uzun ve dikkatli bir değerlendirme sürecinin sonucu olduğunu ifade eden Balbaloğlu, yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Saygıdeğer Kamuoyuna ve Değerli Parti Üyelerine,

2017 yılında teşkilat kurucu üyesi olarak başladığım ve çeşitli kademelerinde görev yaptığım İYİ Parti’den bugün itibariyle ayrılma kararımı sizlerle paylaşmak istiyorum. Bu karar, uzun ve dikkatli bir değerlendirme sürecinin sonucudur.

İYİ Parti bünyesinde geçirdiğim yıllar boyunca, ülkemize ve bölgemize hizmet amacıyla birçok çalışmada görev aldım. Görev aldığım kademelerde bana destek olan ve birlikte çalıştığım tüm partililerimize ve vatandaşlarımıza şükranlarımı sunuyorum.

Bugünden itibaren, milletimiz için en iyisini yapmak adına mücadelem sürecektir. Ülkemizin geleceği için çalışmaya ve katkı sunmaya devam edeceğim.

Kamuoyuna saygılarımla duyurulur.

Op. Dr. Evrim Balbaloğlu

Kdz. Ereğli Belediyesi Meclis Üyesi”

AdminAdmin