SİYASET
Giriş Tarihi : 04-05-2023 13:10

BALBALOĞLU: 'KADINLARIMIZIN DESTEĞİ İLE ZONGULDAK İYİ OLACAK'

İYİ Parti Zonguldak 1.sıra Milletvekili Adayı Op.Dr.Evrim Balbaloğlu,14 Mayıs’ta yapılacak olan 13. Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimlerine ilişkin, İYİ Parti olarak çalışmaları Karadeniz Ereğli’de sürdürdüklerini bildirdi.

BALBALOĞLU: 'KADINLARIMIZIN DESTEĞİ İLE ZONGULDAK İYİ OLACAK'

İYİ Parti Zonguldak 1.sıra Milletvekili Adayı Op.Dr.Evrim Balbaloğlu,14 Mayıs’ta yapılacak olan 13. Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimlerine ilişkin, İYİ Parti olarak çalışmaları Karadeniz Ereğli’de sürdürdüklerini bildirdi.

“Kadınlarımızın desteği ile Zonguldak İYİ olacak… #Az kaldı… Değerli halkımız; ülkemize, bölgemize ve İlimiz Zonguldak’a hizmet aşkı ile çıktığımız bu yolda, her geçen gün çıtayı daha da yükseklere taşıdığımızın farkındayız. Ulaştığımız toplumun her kesiminde gösterdiğiniz sevgi, samimiyet ve ilgi, adımlarımızı daha sağlam ve doğru atmamıza vesile oluyor” şeklinde düşüncelerini ifade eden İYİ Parti Zonguldak 1.sıra Milletvekili Adayı Op.Dr.Evrim Balbaloğlu, Kdz.Ereğli’de sürdürdükleri çalışmaları şu şekilde açıkladı:

“KAN BAĞIŞI KAMPANYASI

Türk Kızılayı Karadeniz Ereğli Şubemizin, ilçemizdeki siyasi partilerle ortaklaşa düzenlediği Kan Bağış Kampanyası için Atatürk Anıtı alanında yer aldık. Burada kan veren vatandaşlarımıza, Dernek Başkanı Sayın Kürşat Yağız’a, Türk Kızılayı gönüllülerine ve sağlık ekibimize teşekkür ederken, her ne yaşanırsa yaşansın, insan yaşamının vazgeçilmezi olan kanın, sağlığı yerinde her vatandaşımızın bağışlaması arzumuzu ilettik.

KADINLARIN EMEĞİ YAŞAMI KOLAYLAŞTIRIYOR

Gün içinde ziyaretlerimizi çalışma yaşamına büyük katkıda bulunan kadın emekçilerimizi ziyaretle sürdürdük. Bir doktor, bir kadın milletvekili Adayı olarak kadınlarımızın yaşam içinde ne derece önemli olduğunu, kadınlarımızın yaşamlarını kolaylaştırmak, iş ve sosyal yaşamlarına destek olabilmek için nelerin yapılması gerektiğini en iyi bilenlerdenim.

KADIN GÜCÜ KOOPERATİFİ ZİYARETİ

Ve yine Kadının gücünü bir kez daha gösteren Sayın Kadın Gücü Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Neriman Posbıyık'ı ve ekibini ziyaret ederek, karşılıklı görüş alış verişinde bulunduk. Son derece ilgi ve alakasını esirgemeyen sayın Posbıyık’a bir kez daha teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.

Ve yine, halkımızın teveccühü ve vereceği oylar ile Milletvekili seçilmem halinde, Kadınlarımızın sorunları, ticari, mesleki, sosyal yaşamlarına ilişkin istek ve taleplerinin her fırsatta ülke gündemine taşıyacağımın sözünü veriyorum.

EREĞLİLİLER DERNEĞİ

Karadeniz Ereğlililer Derneği’ne ziyaretimizde ise Dernek Başkanı Sayın Birkan Demirel tarafından oldukça sıcak ve samimi şekilde karşılandık.

Kentin sorunları, talepleri, çözümleri üzerinde görüşmeler yaptığımız Sayın Demirel’in, Ereğli için hayata geçirmek istediği çalışmalara her türlü desteği vereceğimizin de sözünü verdik.

ÇOK GÜZELSİN KARADENİZ EREĞLİM…

Yaptığımız seçim çalışmalarında gün içinde; Ereğlimizin en güzel yerlerinden olan Sahil Bandı’nda halkımız ile buluştuk.

Her birinin elini sıktığım, minik yavrularımızı kucakladığım gezilerimizde, halkımızın ilgisi sıcaklığı beni daha da cesaretlendirdi.

Çok güzel olduğunu bildiğim Karadeniz Ereğlimizde, birlikte daha da güzel olacağı inancımla diyorum ki;

Zonguldak İYİ olacak #az kaldı

Çok güzelsin Karadeniz Ereğli, birlikte daha güçlü, daha güzeliz.

Desteklerinizle güneşli günlere #AzKaldı. Sevgi ve Saygılarımla…”

AdminAdmin