YEREL
Giriş Tarihi : 03-08-2023 18:44

BAŞKAN POSBIYIK, ASFALT ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, mahallelerde devam eden sıcak asfalt çalışmalarını yerinde inceledi. Ömerli Mahallesi’ne giden Başkan Posbıyık, ihtiyaç duyulan yollara şuana kadar 15 bin ton asfalt döktüklerini ve bu yaz hedeflerinin 60 bin ton asfalt dökmek olduğunu açıkladı. Ömerli Mahalle Muhtarı Süleyman korkmaz, Başkan Posbıyık’a çalışmalar için teşekkür etti.

BAŞKAN POSBIYIK, ASFALT ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, beraberinde başkan yardımcısı Oğuz Cömert ve ilgili daire müdürleriyle birlikte belediyenin mahallelerde sürdürdüğü çalışmaları yerinde inceledi.

Ömerli Mahallesi’nde devam eden sıcak asfalt çalışmalarını inceleyen Başkan Posbıyık, sıcak havaya rağmen sıcak asfalt çalışmalarını kesintisiz sürdüren Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerine kolaylıklar diledi, karpuz ikramında bulundu. Çalışmaların planlandığı şekliyle sürdüğünü belirten Başkan Posbıyık, şunları söyledi:

“Şuanda Ömerli mahallesinin yollarını hallediyoruz. Asfalt dökümü hızla devam ediyor. Bir taraftan sıcak asfalt bir taraftan da emisyon asfalt çalışmaları devam ediyor. Emisyon asfaltta epey yol aldık. Sıcak asfaltta da 15 bin ton şuana kadar serdik. Hedefimiz 60 bin tona ulaşmak. Hava çok sıcak, asfalt zaten sıcak. Bu şartlarda işçilerimiz fedakarca çalışıyorlar sağ olsunlar. Onların sayesinde buraları güzelleştirmeye çalışıyoruz. Muhtarlarımızdan da bilgi alıyoruz, başka yerde eksiğiniz var mı diye. Ömerli mahallesi muhtarımız yanımızda oda çalışmalara nezaret ediyor. İhtiyaç duyulan tüm noktaları asfaltlayacağız.”

Ömerli Mahallesi Muhtarı Süleyman Korkmaz da Başkan Posbıyık’a yapılan çalışmalar için mahalle sakinleri adına teşekkür etti.

AdminAdmin