SPOR
Giriş Tarihi : 14-08-2022 13:35

BAŞKAN POSBIYIK; EREĞLİ SPOR TARİHİNE ANI YAZDIRMAK İSTİYORUZ

Kdz. Ereğli Belediye ve Belediyespor Kulüp Başkanı Halil Posbıyık, 2022-2023 sezonu öncesi antrenmanlara başlayan Kdz. Ereğli Belediyesporlu futbolcuları ve teknik heyeti antrenman öncesi ziyaret ederek yeni sezonda başarı diledi.

BAŞKAN POSBIYIK; EREĞLİ SPOR TARİHİNE ANI YAZDIRMAK İSTİYORUZ

Kdz. Ereğli Belediye ve Belediyespor Kulüp Başkanı Halil Posbıyık, Kulüp 2. Başkanı Halil Bozkuş ve yönetim kurulu üyeleriyle 2022-2023 sezonu öncesi antrenmanlara başlayan Bölgesel Amatör Lig’de 3. Lige yükselme mücadelesi verecek Kdz. Ereğli Belediyesporlu futbolcuları ve teknik heyeti antrenman öncesi ziyaret ederek başarı diledi.

 

EREĞLİ HALKINA ŞAMPİYONLUK HEDİYE ETMEK İSTİYORUZ

Başkan Posbıyık, Ereğli halkına özlediği şampiyonluğu ve 3. Ligi hediye etmek istediklerini belirterek şunları söyledi: Yeni sezonda şampiyonluk bekliyoruz. Geçtiğimiz sezon nasip olmadı. Sizlerden umutluyuz. Arkadaşlarımızın verdiği bilgiye göre. Sizlerin bize, halkımıza, taraftarımıza bu sevinci yaşatacağımıza inanıyorum. Yönetimde değerli, arkadaşlarımız var. Yönetimimiz maddi manevi her türlü desteği veren bu işin üzerinde duran yönetim kurulu üyelerimiz var. Değerli arkadaşımız Halil Bozkuş 2. Başkanımız, yetki onda. Size söyleyeceğim; bize her konuda güvenebilirsiniz. Sevgi ve saygı gösterildiği yeri karşılıksız bırakmayız emeğin karşılığını asla karşılıksız bırakmayız. İşçimize de bölgenin en yüksek toplu sözleşmesini yaptık. Herkesin hakkını veririz. Performansınızı yükseltip bizi şampiyon yapmanızı bekliyoruz.

 

Sizlerle beraber değerli hocalarımızla beraber böyle bir ekiple birlikte inşallah bize, taraftarımıza, şampiyonluğu yaşatırsanız çok mutlu olacağız.

 

EREĞLİ SPOR TARİHİNE ANI YAZDIRMAK İSTİYORUZ

Sizlerden bizim için savaşmanızı diliyorum. Bizim için eforunuzu bir kat daha artırmanızı istiyoruz. Biz şampiyonluk bekliyoruz. Ereğli halkına şampiyonluk yaşatmak istiyoruz ve Ereğli spor tarihine bir anı yazdırmak istiyoruz. Sizin de yönetimimizin de hocalarımızın de ismi olsun. En büyük arzumuz bu,  bunun için elinizden geleni yapmanızı bekliyorum. İnşallah mutlu sona hep beraber ulaşacağız.

 

KUPA İÇİN MÜCADELE EDECEĞİZ

Teknik Direktör İsmail Aksu da yaptığı konuşmasında şampiyonluk için futbolcular ve teknik ekip olarak en iyisini yapmak için çalıştıklarını belirterek şunları söyledi:  Burada olmanız bize bu sözlerle hitap etmeniz futbola bakış açınız beni mutlu etti. Oyuncuların performansını bi kat daha etkileyeceğini umut ediyorum. Kulüp başarısını bir kat daha yukarı çıkarmak istiyoruz. Kupayı getirmek için elimizden gelen en yüksek mücadeleyi göstereceğiz.

AdminAdmin