YEREL
Giriş Tarihi : 23-05-2024 16:03

BAŞKAN POSBIYIK, HALKI DİNLİYOR

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, belediyede halkın sorun ve taleplerini dinleyerek çözümleri için ilgili birimlere talimat verdi.

BAŞKAN POSBIYIK, HALKI DİNLİYOR

Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, 6. Belediye Başkanlığı döneminde de halk toplantılarına başladı. Başkan Posbıyık, bugününü vatandaşların sorun ve taleplerine ayırdı.

Ereğli halkını başkanlık makamında misafir eden Başkan Halil Posbıyık, sorunları dinledi, çözümleri için ilgili birimlere gerekenleri yapmaları talimatını verdi. Başkan yardımcıları ve daire müdürlerinin de hazır bulunduğu halk buluşmasına gelen vatandaşlarla yakından ilgilenen Başkan Posbıyık, ziyarete gelen bir çok vatandaşın çocuğu, torunu, eşi ve kendisi için iş talebinde bulunması karşısında üzüntülerini dile getirerek; “Maalesef ülkenin durumu iyi değil, belediyelerde öyle. Hükümetin çıkardığı tasarruf tedbirleri genelgesiyle elimiz kolumuz bağlandı. Belediyeye bir kişi dahi alamıyoruz. Bütün zorluklara rağmen belediye hizmetlerini de aksatmadan yürütmeye devam edeceğiz” dedi.

Toplantıya katılan vatandaşlar “Birinci elden sorunlarımızı size iletme fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederiz” diye konuştular.

AdminAdmin