YEREL
Giriş Tarihi : 30-12-2022 20:30

BAŞKAN POSBIYIK, YENİ YIL ÖNCESİ BELEDİYE PERSONELİYLE BULUŞTU

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, personelle buluşarak yeni yılını kutladı. 2023 yılının belediye açısından da başarılı bir yıl olmasını beklediklerini söyleyen Başkan Posbıyık, “2023’de güzel günler gelsin, hepimizin temennisi o” dedi.

BAŞKAN POSBIYIK, YENİ YIL ÖNCESİ BELEDİYE PERSONELİYLE BULUŞTU

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, 2022 yılının son iş gününde belediye çalışanlarıyla bir araya geldi, yeni yılını kutladı.

Belediye binasında düzenlenen etkinlikte Başkan Halil Posbıyık, personele şunları söyledi:

“Çok kıymetli çalışma arkadaşlarım. Her şeyden evvel sağlık ve sıhhat diliyorum. Ailenizle, büyüklerinizle, sevdiklerinizle sağlık içerisinde iyi bir yeni yıl gelsin diye dua ediyoruz. 2023 yılı inşallah dertlerimizi unuttuğumuz, sıkıntılarımızı unuttuğumuz aileniz için, birey için hepinizin de mutlu olduğunuz bir yıl olur inşallah diyoruz. Belediyemiz açısından da inşallah başarılı bir yıl olur. Hükümet bize bir şey vermiyor da, inşallah belediye açısından verilenleri bizde size aktarırız inşallah. Güzel günler gelsin, bütün temennimiz o. Önce sağlık, ailece, ekiple sahada çalışan, büroda çalışan bu ailemize sağlık ve başarılar diliyorum. İyi seneler diliyorum.”

Başkan Posbıyık, konuşmasının ardından eşi Neriman Posbıyık ile müdürlüklerin düzenlediği personelin yeni yılını kutlama etkinliklerine katıldı. Belediyedeki buluşmada ayrıca müzik dinletisi gerçekleşti.

AdminAdmin