YEREL
Giriş Tarihi : 03-06-2021 14:22

BAŞKAN YILMAZ'DAN MHP'YE ZİYARET

Türk Metal Sendikası Şube Başkanı Yakup Yılmaz, MHP İlçe Başkanı Rahman Demirtürk’ü ziyaret etti.

BAŞKAN YILMAZ'DAN MHP'YE ZİYARET

Türk Metal Sendikası Şube Başkanı Yakup Yılmaz, MHP İlçe Başkanı Rahman Demirtürk’ü ziyaret etti.
Yılmaz, iade niteliğindeki ziyaretinde, göreve atanmaları ardından çak sayıda ziyaret ve kutlama aldıklarını belirterek, “Sayın Başkan Rahman Demirtürk de, yönetim kurulu ile birlikte bizleri ziyaret ederek kutladılar. Bu vesile ile kendilerine bir kez daha teşekkür ediyoruz” dedi.
Çeşitli konular üzerinde görüş alışverişlerinde de bulunulan ziyarette, Yılmaz’ın, içinde 4 adet kahve fincanı bulunan hediye sunduğu Demirtürk de, Yılmaz ve yönetim kurulu üyelerine, üzerinde MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile fotoğrafı bulunan dezenfektan şişesi hediye etti.
Ziyarette, Türk Metal Şube Sekreteri Hakan Eskibina, Şube Mali Sekreteri Ferdi Ergün, Şube Teşkilatlanma Sekreteri Çetin Altay, Şube eğitim Sekreteri Birol Onay ve MHP İlçe Yönetim Kurulu üyeleri yer aldı.
YILMAZ SAHADAYDI
Diğer yandan, Türk Metal Şube Başkanı Yılmaz, yetkili oldukları iş yerlerinde saha ziyaretlerine devam ediyor.
Başkan Yılmaz, beraberinde bazı şube yöneticileri ve iş yerleri temsilcileriyle; Ereğli demir ve Çelik Fabrikaları (Erdemir) Enerji Üretim ve Dağıtım Mekanik Bakım, Laboratuvarlar, Müdürülğü, Hammadde Numune Alma ve Hazırlama Laboratuvarları, 2. Soğuk Haddehane Müdürlüğü Galvanizleme 1. ve 2. Hatları, 2. Soğuk Paketleme ünitelerini ziyaret etti.
Molalarda sendika üyesi işçilerle çalışma koşulları ve iş yaşamı üzerinde sohbetlerde bulunan Şube Başkanı Yakup Yılmaz, kazasız, belasız çalışma ortamı dileğinde bulundu. 
SENDİKAYA ZİYARETLER
Öte yandan, Türk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şube Başkanı Yakıp Yılmaz’a, Erdemir’deki Demir Üretim Direktörlüğü Sinter Bakım, Kok Fabrikası, Yardımcı İşletmeler Direktörlüğü, Atelyeler Bakım Direktörlüğü Elektrik Bakım Baş Mühendisliğinde çalışan sendika üyesi işçiler de makamında ziyarette bulundular.
Yılmaz’ı ziyaret eden üyeler, ardından ise Şube sekreterliğine atanan Hakan Eskibina ile Şube Mali Sekreterliğine getirilen Ferdi Ergün’ü de ziyaret ederek kutladılar.

AdminAdmin