SİYASET
Giriş Tarihi : 29-04-2023 11:30

BBP milletvekili adayları hız kesmiyor

Büyük Birlik Partisi (BBP) Zonguldak milletvekili adayları, Op.Dr. Hüseyin Uysal, Özcan Özdemir ve Cihangir Yağız seçim çalışmaları kapsamında seri ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor.

BBP milletvekili adayları hız kesmiyor

SIKILMADIK EL, GİRİLMEYEN ESNAF BIRAKMADILAR

  "Cumhur İttifakı" ile hareket eden ve baraj sorunu olmayan Büyük Birlik Partisi Zonguldak milletvekili adayları, mahalle ve köylerde ziyaretlerine devam ederken vatandaşların taleplerini dinleyerek, destek istiyorlar.

27 Nisan Perşembe, Kdz. Ereğli ilçesinin Çayırlı köyünü giden BBP Genel Başkan Yardımcısı, önceki dönem Kdz. Ereğli Belediye Başkanı ve partinin 1. sıradan Zonguldak milletvekili adayı Op. Dr. Hüseyin Uysal, milletvekili adayı Özcan Özdemir, milletvekili adayı Cihangir Yağız pazar ve köy esnafını ziyaret ettiler.

Pazar ve Çayırlı köyü esnafını ziyaret eden milletvekili adayları, köyün eksiklikleri ve vatandaşların sıkıntıları, istekleri konusunda bilgiler edindiler.

Ziyaretler esnasında partinin birinci sıra milletvekili adayı Op. Dr. Hüseyin Uysal'a ilginin yoğun olduğu gözlemlendi. Uysal'ı yoldan çeviren bazı vatandaşlarda, kendilerini veya yakınlarını daha önce tedavi ettiğini hatırlattılar. 

Öte yandan ziyaretlerde, BBP Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Yusuf Karaoğlu ve yönetim kurulu üyeleri de yer aldı.

KESİŞME

14 Mayıs Pazar gerçekleştirilecek Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimleri için çalışmalar o denli hızlandı ki, farklı partilerin adayları zaman zaman sahada karşılaşmaya başladı. Bu tür karşılaşmalarda adayların objektiflere samimi pozlar verdikleri görülüyor.

AdminAdmin