YEREL
Giriş Tarihi : 10-07-2023 12:34

CHP HEYETİ DEVREK’TE İNCELEMELERDE BULUNUYOR

 Devrek’te yaşanan sel felaketi nedeniyle CHP’li vekillerden oluşan bir heyet Devrek’e gel

CHP HEYETİ DEVREK’TE İNCELEMELERDE BULUNUYOR

 Devrek’te yaşanan sel felaketi nedeniyle CHP’li vekillerden oluşan bir heyet Devrek’e geldi.

     CHP Genel Başkan Yardımcısı Ankara Milletvekili Semra Dinçer, CHP Bolu Milletvekili Türker Ateş, CHP Düzce Milletvekili Talih Özcan, CHP Zonguldak Milletvekilleri Deniz Yavuzyılmaz ve Eylem Ertuğ Ertuğrul’dan oluşan heyet Devrek’e gelerek Kaymakam Ümit Altay ve Başkan Çetin Bozkurt ile görüştü.

     Sel nedeniyle Devrek Kaymakamlığında oluşturulan kriz masasını ziyaret eden vekiller burada Kaymakam Ümit Altay’dan bilgi aldı.

     Daha sonra selden en çok etkilenen Karşıyaka Mahallesine geçen CHP’li vekillere Başkan Çetin Bozkurt eşlik ederek, çalışmaları ve sel hakkında bilgi verdi. Başkan Bozkurt, Devrek’te yaşanan sel felaketinde can kaybı olmayışının sevindirici olduğunu fakat büyük çaplı maddi hasar meydana geldiğini belirtti. Başkan Bozkurt, “Selin izlerini silmek için tüm imkanlarımızı seferber ettik. Yardım ve destekte bulunan kurum kuruluş ve belediyelerimize teşekkür ediyorum”dedi.

    CHP Heyeti vatandaşlarla da görüşerek ‘geçmiş olsun’ dileklerini iletti, sorunlarını ve taleplerini dinledi.

    Öteyandan İstanbul ve Ankara Büyükşehir Belediyeleri ile Şişli Belediyesi selden etkilenen Devrek’e çok sayıda itfaiye, vidanjör ve çeşitli araçlar gönderdi.

 
 
 
AdminAdmin