YEREL
Giriş Tarihi : 14-02-2023 12:38   Güncelleme : 14-02-2023 14:56

İMEAK Deniz Ticaret Odası Kdz. Ereğli Şubesinin yardım tırı yola çıktı

Kısa adı İMEAK olan İstanbul ve Marmara,Ege,Akdeniz,Karadeniz Bölgeleri Deniz Ticaret Odası Kdz.Ereğli Şubesi tarafından Kahramanmaraş ve çevre illerde meydana gelen deprem felaketinden etkilenen vatandaşlar için düzenlenen yardım kampanyasında toplanan yardım tırının ilki yola çıktı.

İMEAK Deniz Ticaret Odası Kdz. Ereğli Şubesinin yardım tırı yola çıktı

Kısa adı İMEAK olan İstanbul ve Marmara,Ege,Akdeniz,Karadeniz Bölgeleri  Deniz Ticaret Odası Kdz.Ereğli  Şubesi tarafından Kahramanmaraş ve çevre illerde meydana gelen deprem felaketinden etkilenen vatandaşlar için düzenlenen yardım kampanyasında toplanan yardım tırının ilki yola çıktı.

Kahramanmaraş ve çevre illerde meydana gelen büyük depremin ardından bölge halkının yaralarını sarmak için, İMEAK Deniz Ticaret Odası Kdz. Ereğli Şubesinin organize ettiği yardım kampanyasında toplanan, Isınma, Gıda, Sağlık, Hijyen ürünleri ve Jeneratörlerden oluşan Yardım TIR’larının ilki, Felaketten en çok etkilenen bölgelerden biri olan İskenderun’a gitmek üzere yola çıktı.

İMEAK Deniz Ticaret Odası Kdz. Ereğli Şubesi tarafından yapılan açıklamada, “Yardım kampanyasında emeği geçen herkese teşekkür eder, deprem felaketinde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza bir kez daha Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı, yaralılarımıza acil şifalar dileriz”denildi.

 

AdminAdmin