YEREL
Giriş Tarihi : 23-05-2023 14:04

Karadeniz 1. Bölgesel Sanal İstihdam Fuarı Başlıyor...

İŞKUR Sanal İstihdam Fuarı, işverenlerle iş arayanları buluşturmaya hazırlanıyor. Online olarak işverenlerin, iş arayanların ve öğrencilerin buluşması amacıyla organize edilen Fuar, 24-25 Mayıs 2023 tarihlerinde https://sanalistihdamfuari.iskur.gov.tr/login  adresi üzerinden gerçekleştirilecek.

Karadeniz 1. Bölgesel Sanal İstihdam Fuarı Başlıyor...

İŞKUR Sanal İstihdam Fuarı, işverenlerle iş arayanları buluşturmaya hazırlanıyor. Online olarak işverenlerin, iş arayanların ve öğrencilerin buluşması amacıyla organize edilen Fuar, 24-25 Mayıs 2023 tarihlerinde https://sanalistihdamfuari.iskur.gov.tr/login  adresi üzerinden gerçekleştirilecek. Fuara isteyen herkes katılım sağlayabilecek.  

Konuyla ilgili olarak, İŞKUR'dan yapılan açıklama şu şekilde:

"13 Ereğli’den olmak üzere İlimizden 51 firmanın katılım sağlayacağı, iki gün sürecek Fuar’da, kurumsal markaları tanıtmak,  personel teşvikleri hakkında bilgi almak,  personel ihtiyacına yönelik özgeçmiş havuzu oluşturmak, iş başvurusunda bulunanlarla online görüşme yapmak ve  eleman ihtiyacını karşılarken network ağını da geliştirmek mümkün.

Vatandaşlarımız, Sanal Fuar tarihlerinde  https://sanalistihdamfuari.iskur.gov.tr/login adresine girerek, katılımcı firmalar ile yazılı veya görüntülü olarak görüşebilecek ve online olarak CV’ lerini bırakabileceklerdir.

 Sanal Fuarımızı ziyaret etmek isteyen iş arayanların izleyeceği adımlar şu şekildedir;

 

1) Cep telefonu, bilgisayar veya tabletinizden https://sanalistihdamfuari.iskur.gov.tr/login adresine girin,

2) Kayıt olun,

3) Fuar tarihlerinde size gönderilen kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapın,

4) Profilinize önceden hazırladığınız CV’ yi yükleyin veya yeni CV oluşturun,

5) Katılımcı firma yetkilileri ile görüşün, firmalar ve iş ve meslek danışmanları tarafından düzenlenecek seminerlere katılarak iş arama süreçleri ile işgücü piyasasına ilişkin bilgi düzeyinizi artırma imkanına sahip olun,

6) İstediğiniz firmaya CV’ nizi bırakın."

AdminAdmin