YEREL
Giriş Tarihi : 27-08-2021 13:43

KAYMAKAM ÇORUMLUOĞLU'NDAN DERNEKLERE VEDA ZİYARETİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla Resmi Gazete’de yayımlanan Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile İzmir Vali Yardımcılığına atanan Karadeniz Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, veda ziyaretlerine devam ediyor.

KAYMAKAM ÇORUMLUOĞLU'NDAN DERNEKLERE VEDA ZİYARETİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla Resmi Gazete’de yayımlanan Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile İzmir Vali Yardımcılığına atanan Karadeniz Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, veda ziyaretlerine devam ediyor.

İzmir Vali Yardımcılığına atanan ve 30 Ağustos töreninin ardından ilçeden ayrılacak olan Karadeniz Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, Kdz. Ereğli Gazeteciler Derneği nezdinde Zonguldak Maden Şehitleri Aileleri Yaşatma Derneği, Lösemili Çocuklar Vakfı ve Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit ve Yetimleri Derneği Başkan ve yöneticileriyle bir araya gelerek vedalaştı.

Kdz. Ereğli Gazeteciler Derneği Başkanı Şafak Erel ve Zonguldak Maden Şehitleri Aileleri Yaşatma Derneği Başkanı Çetin Yiğit, Lösemili Çocuklar Vakfı Zonguldak İl Temsilcisi Tarkan Atik ve Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Yöneticileri tarafından kapıda karşılan İsmail Çorumluoğlu, dernek üyeleriyle sohbet etti.

Atanmasıyla ilgili değerlendirmede bulunan Çorumluoğlu, ilçeden bir takım projeleri başlatamadan gidecek olmanın burukluğunu yaşadığını söyledi.

Kaymakam Çorumluıoğlu, konuşmasında ayrıca şu görüşlere yer verdi:
“Karadeniz Ereğli’de iki büyük projeyi hayata geçirdik. Hükümet Konağı ve Ereğli Eğitim Kampüsünün temelini atmadan gidecek olmanın hüznünü yaşıyorum. Bu iki proje bizler için çok önemliydi. Karadeniz Ereğli’nin olmazsa olmazlarıydı. Bu iki projeyi bu noktaya getirdiğimiz için mutluyuz. Temlerini atamadığımız için hüzünlüyüz. Her iki projenin de yılsonuna dek temellerinin atılması gerekiyor. Bu hizmetleri bu noktaya getirdiğimiz için mutluyuz” dedi

Kaymakam Çorumluoğlu’na, ziyaretinden dolayı teşekkür eden Kdz. Ereğli Gazeteciler Derneği Başkanı Şafak Erel; Kaymakam Çorumluoğlu’nun kısa sürede büyük projelere imza attığını vurgulayarak, yeni görev yerinde de güzel proje ve hizmetlere imza atacağına inandıklarını belirtti.

Kdz. Ereğli Gazeteciler Derneği Başkanı Şafak Erel ayrıca, Kaymakam Çorumluoğlu’na bugüne kadar yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür plaketi takdim ederek, başarılar diledi.

Ziyarette hazır bulunan diğer dernek üyeleri de Zonguldak Maden Şehitleri Aileleri Yaşatma Derneği Başkanı Çetin Yiğit, Lösemili Çocuklar Vakfı İl Başkanı Tarkan Atik ve Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Yönetim Kurul Üyeleri de Kdz. Ereğli Kaymakamlığından İzmir Vali Yardımcılığına atanan İsmail Çorumluoğlu’na yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ederek plaket takdim ettiler.

AdminAdmin