YEREL
Giriş Tarihi : 15-06-2024 15:57

KAYMAKAM YAPICI,KURBAN BAYRAMI'NI KUTLADI

Kdz. Ereğli Kaymakamı Mehmet Yapıcı “Kurban Bayramı” dolayısıyla mesaj yayınladı.

KAYMAKAM YAPICI,KURBAN BAYRAMI'NI KUTLADI

Kdz. Ereğli Kaymakamı Mehmet Yapıcı “Kurban Bayramı” dolayısıyla mesaj yayınladı.

Kaymakam Mehmet Yapıcı’nın mesajı şu şekilde:

“Ülkemiz ve Milletimizin birlik ve beraberliğini pekiştiren, milli ve manevi duyguların çoğaldığı, toplumsal yardımlaşma ve dayanışma duygularının zirveye ulaştığı Kurban bayramını hep birlikte karşılamanın huzurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Bayramlar karşılıklı sevgi, saygı ve hoşgörünün kuvvetlendiği, dargınlıkların unutulduğu, toplumsal barışın, millet olma bilincinin ve birlikte yaşama iradesinin güç kazandığı günlerdir.

İnsanları günlük kaygı ve sıkıntılardan uzaklaştırarak birbirine yakınlaştıran bayram günleri, toplumda umut, sevgi, birlik ve beraberliği pekiştirmektedir. Bu özel günlerin tüm ülkemizde aynı coşku ve mutlulukla yaşanabilmesi için her birimize düşen en anlamlı vazife; başta büyüklerimiz olmak üzere yakınlarımızı, kimsesizleri, yetimleri ve ihtiyaç sahiplerini ziyaret ederek gönüllerini almak olmalıdır.

Unutmayalım ki; Bizlerin, ailelerimizin ve sevdiklerimizin sağlıklı olduğu her gün bizlerin bayramıdır.

Bu duygu ve düşüncelerle, başta şehit ailelerimiz, kahraman gazilerimiz ve aileleri olmak üzere Ereğli’li hemşerilerimizin Kurban Bayramını kutluyor, herkese sevdikleri ile birlikte sağlıklı ve mutlu bir bayram geçirmelerini diliyor, selam ve saygılarımı sunuyorum.”

AdminAdmin