YEREL
Giriş Tarihi : 13-12-2022 13:12

KDZ. EREĞLİ KADIN GÜCÜ KOOPERATİFİ, “TRAVEL TURKEY İZMİR” FUARINDA İLGİ GÖRDÜ

Kdz. Ereğli Kadın Gücü Kooperatifi, 8-10 Aralık tarihlerinde İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen “Travel Turkey İzmir” fuarına katıldı. Kooperatif Başkanı Neriman Posbıyık, Kdz. Ereğli Kadın Gücü Kooperatifi standını ziyaret eden belediye başkanları ve konuklarıyla yakından ilgilenerek Ereğlili kadınların ürettiği ürünleri tanıttı. Posbıyık, başarılı geçen fuarda emeği geçenlere teşekkür etti.

KDZ. EREĞLİ KADIN GÜCÜ KOOPERATİFİ, “TRAVEL TURKEY İZMİR” FUARINDA İLGİ GÖRDÜ

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde, İzmir Ticaret Odası, TÜRSAB, TÜROFED İzmir Vakfı desteği ile İZFAŞ ve TÜRSAB Fuarcılık tarafından bu yıl 8-10 Aralık tarihlerinde düzenlenen İzmir Travel Turkey Fuar ve Kongresi, sektörün önde gelen temsilcilerini 16’ncı kez İzmir’de bir araya getirdi.

Kdz. Ereğli Kadın Gücü Kooperatifi, Batı Karadeniz Kalkınma Birliği’nin öncülüğünde fuara katılarak, Ereğlili kadınların ürettiği ürünleri tanıttı.

Kadın Gücü Kooperatifi Başkanı Neriman Posbıyık, fuarda stantları gezen belediye başkanları ve diğer konuklarıyla yakından ilgilendi. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran ve Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz ile görüşen Posbıyık, kendilerine kadınların ürettiği ürünlerden ikram etti.

Fuarda ayrıca Kdz. Ereğli’nin yerel lezzetleri ve daha birçok özellikleri yerli ve yabancı konuklara tanıtıldı.

Kadın Gücü Kooperatifi Başkanı Neriman Posbıyık, başarılı geçen fuar nedeniyle emeği geçenlere teşekkür etti.

AdminAdmin