YEREL
Giriş Tarihi : 10-07-2023 12:44

KDZ EREĞLİ ROTARY KULÜBÜ FESTİVAL KORTEJİNDE ÇOCUK FELCİNE SON DEDİ

Karadeniz Ereğli Rotary Kulübü bu yıl 23.’sü düzenlenen Uluslararası Sevgi, Barış, Dostluk, Kültür ve Sanat Festivali kortejinde yerini aldı. Oldukça renkli ve hareketli geçen korteje kulüp üyeleri ve eşleri katıldı.

KDZ EREĞLİ ROTARY KULÜBÜ FESTİVAL KORTEJİNDE ÇOCUK FELCİNE SON DEDİ

Karadeniz Ereğli Rotary Kulübü bu yıl 23.’sü düzenlenen Uluslararası Sevgi, Barış, Dostluk, Kültür ve Sanat Festivali kortejinde yerini aldı. Oldukça renkli ve hareketli geçen korteje kulüp üyeleri ve eşleri katıldı. Karadeniz Ereğli Rotary Kulübü festivali fırsata çevirerek Çocuk Felci (POLIO) aşısına ilişkin bilgilendirici broşürler dağıttılar. Karadeniz Ereğli Rotary Kulübü 2023-2024 Dönem Başkanı Rtn. Doruk Dokuzoğlu; her sene olduğu gibi bu sene de festival kortejinde yerlerini aldıklarını aynı zamanda festivaldeki topluluğu fırsat bilerek Çocuk Felci (POLIO) aşısının önemini vurgulamanın ve bilgilendirmenin çok değerli olduğunu kaydetti.
Aynı zamanda Karadeniz Ereğli Rotary Kulübü’nün Toplum Birliği olan Elpek Dokuyan Eller Kadın Kooperatifi de kortejde kulüp ile birlikteydi.

AdminAdmin