YEREL
Giriş Tarihi : 27-06-2024 14:27

KENT KONSEYİ PROTOKOL ZİYARETLERİNE BAŞLADI

Geçen hafta yeni seçilen Kdz Ereğli Kent Konseyi Başkanı Cengiz Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri ziyaretlere başladı.

KENT KONSEYİ PROTOKOL ZİYARETLERİNE BAŞLADI

Geçen hafta yeni seçilen Kdz Ereğli Kent Konseyi Başkanı Cengiz Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri ziyaretlere başladı.
Cengiz Yılmaz Başkanlığında ki  yönetim kurulu ilk ziyareti Kaymakam Mehmet Yapıcı’yla başladı. Başkan Yılmaz yeni yönetimi Kaymakam Yapıcı’ya tanıttı. Güncel konuları içeren sohbet arasında Başkan Yılmaz, hobi bahçesi için hazineye ait bir yerin tahsisi için istekte bulundu. Kaymakam Yapıcı’da “yardımcı oluruz” dedi.

Kaymakam Yapıcı yeni seçilen Kent konseyi Başkanına ve yönetimine başarılar diledi.

Kdz Ereğli Kent Konseyi Başkanı Cengiz Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri   Kdz Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ı da ziyaret ettiler.
Kent Konseyi Başkanı Cengiz Yılmaz, Başkan Posbıyık’a yeni yönetimi tanıttı. Başkan Posbıyık Kent konseyi yeni yönetimine başarılar dileğinde bulunduktan sonra, güncel konular hakkında sohbette bulunuldu. Kent konseyi başkanı Cengiz Yılmaz, aynı zamanda yöresel dernekler başkanlığı görevinde bulunuyor.

Başkan Yılmaz, bu hafta sonu yöresel derneklerin bulunduğu adreste yapılacak olan etkinliğinden bahsetti.

Yılmaz, İlleri temsil eden derneklerin, kendi yöresine ait öne çıkan yemek, pasta börek çeşitlerinin etkinliğe teşrif edenlere sunulacağından bahsederek, ilerleyen tarihlerde kent konseyinin, kentin ve halkın yararına olacak projelerin üretilmesinde bulunulacağını açıkladı.

Kdz Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, kendilerine yapılan ziyaretten dolayı Başkan Yılmaz’a ve yönetimine teşekkür ederek, yeni yönetime ve başkan Yılmaz’a başarı dileklerinde bulundu.

Ziyaret ve günün anısına çekilen toplu fotoğraftan sonra ziyaret son buldu.

AdminAdmin