YEREL
Giriş Tarihi : 15-08-2021 17:57

MASAL GİBİ DÜĞÜN…

Kdz.Ereğli’nin ilk günlük gazetesi Şirin Ereğli’nin kurucusu merhum Bedri Erel’in torunu, Kdz.Ereğli Gazeteciler Derneği Başkanı Şafak Erel’in oğlu Kdz. Ereğli Belediyesi Personeli İlkin Erel ve Psikolog Şule Abacı düzenlenen düğün töreni ile hayatlarını birleştirdi.

MASAL GİBİ DÜĞÜN…

Kdz.Ereğli’nin  ilk günlük gazetesi Şirin Ereğli’nin kurucusu merhum Bedri Erel’in torunu, Kdz.Ereğli Gazeteciler Derneği Başkanı Şafak Erel’in oğlu Kdz. Ereğli Belediyesi Personeli İlkin Erel ve Psikolog Şule Abacı düzenlenen düğün töreni ile hayatlarını birleştirdi.

Kdz. Ereğli’de günlük gazete olarak yayın hayatını sürdüren Şirin Ereğli Gazetesi’nin İmtiyaz sahibi Zübeyde Erel ile Kdz. Ereğli Gazeteciler Derneği Başkanı ve Şirin Ereğli Gazetesi  Yazı İşleri Müdürü Şafak Erel’in oğlu İlkin Erel, Mersin’de yaşayan Teslime ve (Merhum) Bilal Abacı Ailesinin kızları Şule Abacı ile dünya evine girdi.

Doğa Park’ta gerçekleşen düğün merasiminde çiftin nikahını Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık kıyarken, Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Yılmaz Karaca ile Simge Yıldız ve Erdoğan Yılmaz’da nikah şahitliği yaptı.  Nikahta gençlere nasihatlerde bulunan Başkan Posbıyık, Türk Bayrağı, Kur’an-ı Kerim ve Nutuk hediye ederek mutluluklar diledi.

Genç çiftin düğün törenine Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık ve eşi Kdz. Ereğli Kadın Gücü Kooperatifi Başkanı Neriman Posbıyık, Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş, Ormanlı Belediye Başkanı Şakir Başol, AK Parti İlçe Başkanı Saffet Bozkurt ve yönetim kurulu üyeleri, CHP İlçe Başkanı Eylem Ertuğrul, Türkiye Gazeteciler Federasyonu Başkanı Yılmaz Karaca, Zonguldak Gazeteciler Derneği Başkanı Derya Akbıyık, Alaplı Gazeteciler Dernek Başkanı Doğan Bostancı, önceki dönem Ereğli Gazeteciler Dernek Başkanı Necati Günay, Kdz.Ereğli Gazeteciler Derneği Yönetim Kurulu, basın mensupları, işadamları, spor camiası ile Abacı ve Erel ailelerinin eş dost ve akrabaları katıldı.

Genç çiftin mutlulukları gözlerinden okunurken,  gece boyunca çalan müzik eşliğinde düğüne katılan dostları ile birlikte dans ekip bu mutlu günlerinin tadını çıkarttı.

AdminAdmin