YEREL
Giriş Tarihi : 01-10-2023 16:26

“Salkıoğlu Mimarlık-Proje Yönetimi” ofisi açıldı

Kdz. Ereğlili Mert Yüksel, “Salkıoğlu Mimarlık-Proje Yönetimi” ofisinin açılışını kalabalık bir davetli topluluğunun katılımıyla gerçekleştirdi.

 “Salkıoğlu Mimarlık-Proje Yönetimi” ofisi açıldı

Kdz. Ereğlili Mert Yüksel tarafından açılan “Salkıoğlu Mimarlık-Proje Yönetimi” ofisinin açılışına; AK Parti Zonguldak Milletvekili Saffet Bozkurt, Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Kdz. Ereğli Kadın Gücü Kooperatifi Başkanı Neriman Posbıyık, Siyasi Partilerin İlçe Başkanları, Oda ve Dernek Başkanları ve yöneticileri ile kalabalık bir davetli topluluğu katıldı.

Açılış öncesinde bir konuşma yapan  Mert Yüksel; açılışa katılanlara teşekkür ederek, üniversiteyi bitirdikten sonra çok sayıda ulusal ve uluslararası firmada görev yaptığını, bundan sonra da başta Kdz. Ereğli olmak üzere bölge halkına hizmet verecek olmanın onurunu, gururunu ve mutluluğunu yaşadığını söyledi.

AK Parti Zonguldak Milletvekili Saffet Bozkurt, açılışta yaptığı konuşmasında, Yüksel ailesine ‘hayırlı olsun’ diyerek, Mert Yüksel’in ilçeye güzel mimari eserler kazandırması temennisinde bulundu.

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ta yaptığı konuşmasında, yakın aile dostları Metin-Nezahat Yüksel’in oğulları Mert Yüksel’den övgüyle söz edip, başarılı çalışmalara imza atacağına inandığını söyledi.

Yapılan konuşmalar ve duanın ardından “Salkıoğlu Mimarlık-Proje Yönetimi” ofisinin açılışı gerçekleştirildi.

AdminAdmin