YEREL
Giriş Tarihi : 31-08-2023 12:58

TEŞEKKÜRLER CİVELEK…

- Kdz. Ereğli Şoförler Odası Başkanı Cevdet Civelek ve arkadaşları Çanakkale’de 36.sı düzenlenen 30 Ağustos Zafer Bayramı Çanakkale Yüzme yarışmasına katılarak ilçemizi temsil ettiler.

TEŞEKKÜRLER CİVELEK…

Haber Merkezi-  Kdz. Ereğli Şoförler Odası Başkanı Cevdet Civelek ve arkadaşları Çanakkale’de 36.sı düzenlenen 30 Ağustos Zafer Bayramı Çanakkale Yüzme yarışmasına katılarak ilçemizi temsil ettiler.

Şoförler Odası Başkanı Cevdet Civelek ve arkadaşları Sabri Deveci, Mustafa Dursun ve İbrahim Erbakan’la birlikte yüzme yarışlarına katılırken açtıkları “Ereğli İl Olsun” Pankartıyla da ilçemizin sesi oldular.

TEŞEKKÜRLER CİVELEK…

30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri çerçevesinde Çanakkale’de düzenlenen ve çeşitli ülkelerden yaklaşık 1000 yarışmacıyla birlikte Çanakkale Boğazı’nı geçen Cevdet Civelek ve arkadaşları bununla yetinmediler ve “Ereğli İl Olsun” Pankartı açarak ilçemizin haklı isteğinin tüm Türkiye’de duyulması için Ereğli’nin sesi oldular.

Ereğli’de birçok siyasi ve STK Başkanı’nın “Ereğli İl Olsun” demekten korktuğu, göstermelik destek verdiği ortamda Civelek ve arkadaşlarının hep birlikte Çanakkale’de “Ereğli İl Olsun” pankartı açması ve Ereğli’nin sesi olmaları ilçemizde takdirle karşılandı.

Şirin Ereğli Gazetesi olarak “Ereğli İl Olsun” sevdamıza destek veren, isteğimizin tüm Türkiye’de ve Dünya’da duyulmasına açtıkları pankartla sebep olan Civelek ve arkadaşlarına tek cümleyle cevap vermek istiyoruz.

“Teşekkürler Civelek”.

AdminAdmin