EKONOMİ
Giriş Tarihi : 08-06-2023 15:37

TARMAKBİR’DE BAŞAK TRAKTÖR YÖNETİM KURULU ÜYESİ GÖKHAN BAYRAMOĞLU DÖNEMİ

1978 yılında kurulan ve tarım sektöründen 195 firmanın üye olduğu Türk Tarım Alet ve Makineleri İmalatçıları Birliği’nin (TARMAKBİR) Ankara'da yapılan 31. Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda, Yönetim Kurulu Başkanlığı’na BAŞAK Traktör’ü temsilen Yönetim Kurulu Üyesi Gökhan Bayramoğlu seçildi .

TARMAKBİR’DE  BAŞAK TRAKTÖR YÖNETİM KURULU ÜYESİ GÖKHAN BAYRAMOĞLU DÖNEMİ

TARMAKBİR, 31. Olağan Genel Kurul Toplantısı, 03 Haziran 2023 Cumartesi Günü Ankara'da yapıldı. Tek listenin oylandığı Genel Kurulun ardından toplanan TARMAKBİR Yönetim Kurulu, Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini, BAŞAK Traktör Yönetim Kurulu Üyesi Gökhan Bayramoğlu'na teslim etti. Birliğin eski Başkanı Şenol Önal, bayrağı TARMAKBİR’de BAŞAK Traktör’ü temsil eden Gökhan Bayramoğlu'na devretti.

Genel Kurul'un kapanışında bir teşekkür konuşması yapan Gökhan Bayramoğlu "Bizlere güvenen ve destekleyen üyelerimize, şahsım ve çalışma arkadaşlarım adına teşekkür ediyor, şükranlarımızı sunuyorum. Geçmiş dönemlerde edindiğimiz tecrübeleri, yeni dönemin şevk ve heyecanıyla harmanlayıp, üyelerimizin desteğiyle çok daha başarılı işler yapacağımıza olan inancımız tamdır" dedi.

109 yıldır tarım sektörüne öncülük eden BAŞAK Traktör, tecrübelerini Gökhan Bayramoğlu aracılığıyla tarım sektörüne aktarmaya devam edecektir. Bayramoğlu, BAŞAK Traktör Yönetim Kurulu Üyesi olarak görevine devam ediyor.

AdminAdmin