EĞİTİM
Giriş Tarihi : 19-01-2024 22:41

Gülüç'te öğrenciler Başkan Demirtaş’ın makamına koştu

Ereğli’ye bağlı Gülüç Beldesi’nde ki okullarda bugün karnelerini alan öğrenciler Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş’ın makamına koştu. Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş bugün makamında karnesini alan yüzlerce öğrenciyi ağırladı. Okullarında düzenlenen törenlerde karnelerini alan öğrenciler Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş’ı makamında ziyaret ederken, başkan Demirtaş, öğrencilere çeşitli ikramlarda bulundu. Başkan Gökhan Demirtaş, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Fedakâr öğretmenlerimizin gayretleri, velilerimizin desteği ve sevgili öğrencilerimizin emeğiyle bir dönemi daha geride bıraktık. Dinlenerek, eğlenerek, oyun oynayarak ve bol bol kitap okuyarak bu kısa molanın çok iyi değerlendirilmesini istiyor ve sizleri çok seviyoruz”şeklinde ifade etti.

Gülüç'te öğrenciler Başkan Demirtaş’ın makamına koştu

Ereğli’ye bağlı Gülüç Beldesi’nde ki okullarda bugün karnelerini alan öğrenciler Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş’ın makamına koştu.

Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş bugün makamında karnesini alan yüzlerce öğrenciyi ağırladı. Okullarında düzenlenen törenlerde karnelerini alan öğrenciler Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş’ı makamında ziyaret ederken, başkan Demirtaş, öğrencilere çeşitli ikramlarda bulundu.

Başkan Gökhan Demirtaş, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Fedakâr öğretmenlerimizin gayretleri, velilerimizin desteği ve sevgili öğrencilerimizin emeğiyle bir dönemi daha geride bıraktık. Dinlenerek, eğlenerek, oyun oynayarak ve bol bol kitap okuyarak bu kısa molanın çok iyi değerlendirilmesini istiyor ve sizleri çok seviyoruz”şeklinde ifade etti.

AdminAdmin