YEREL
Giriş Tarihi : 16-05-2024 12:06

ROTARY KULÜBÜ UR 2430 BÖLGE KONFERANSINDAN ÖDÜLLERLE DÖNDÜ

Karadeniz Ereğli Rotary Kulübü, dönem sonu değerlendirme toplantısında emeklerinin karşılığını aldı.

ROTARY KULÜBÜ UR 2430 BÖLGE KONFERANSINDAN ÖDÜLLERLE DÖNDÜ

Karadeniz Ereğli Rotary Kulübü, dönem sonu değerlendirme toplantısında emeklerinin karşılığını aldı.

Karadeniz Ereğli Rotary Kulübü, UR 2430 Bölge Konferansından yine ödüllerle döndü.

Cumhuriyetimizin 100.yılında 40.yaşını kutlayan Karadeniz Ereğli Rotary Kulübü, dönem boyunca gerçekleştirdikleri etkinliklerin değerlendirildiği Uluslararası Rotary 2430.Bölge “2024 Konferansı”ndan ödüllerle döndü.

Karadeniz Ereğli Rotary Kulübü, 19 üyesi ile birlikte bu dönem Rtn.Doruk DOKUZOĞLU başkanlığında, toplam 52 proje gerçekleştirmeyi başarırken, geçtiğimiz hafta sonu Alanya’da, farklı ülke ve şehirlerden 101 kulübün katıldığı bölge konferansında takdim edilen ödüllerle bir kez daha öne çıkmayı başardı.

Farklı mesleklerdeki kulüp üyeleri, Interact Kulübü ve Rotakidslerin katkılarıyla, bu dönem uluslararası ve ulusal alanda gerçekleştirilen projeler UR 2430. Bölge tarafından değerlendirilmesi sonucu Karadeniz Ereğli Rotary Kulübü'ne 22 teşekkür/ödül/takdirname verildi.

Adana, Ankara, Antalya, Gaziantep, Mersin gibi büyük şehirlerde kurulu, üye sayısı ve sahip oldukları imkanlarla avantajlı konuma sahip kulüplerle beraber tüm kategorilerle ilgili sıralamalarda kendisine yer bulan Karadeniz Ereğli RK Dönem Başkanı Rtn.Doruk DOKUZOĞLU, dönem boyunca kendisine hep destek olan Ailesine, Guvernör Yardımcılarına, yoğun emek sarf eden Dönem Yönetimi, Kulüp Üyeleri ve Ailelerine, Interact Kulübü Üyelerine, Rotakidslere, etkinliklerde ve projelerde Kulübü yalnız bırakmayarak yanlarında olan şehrimizdeki tüm dostlara teşekkür etti.

Cumhuriyetimizin 100. Yılı Etkinlikleri, Çocuk Felci ile Mücadele, THEV kapsamında ihtiyaç sahibi öğrencilere burs destekleri, Uluslararası Öğrenci Değişim kapsamında ağırlayıcı Kulüp, Ulusal ve Uluslararası Kulüp Üyeleri Bireysel Bağışlar kategorilerinde ödüllere layık görülen kulüp, ayrıca Alanya’da gerçekleşen organizasyona, kulüp üyeleri, aileleri ve çocuklarıyla beraber kalabalık katılımı nedeniyle 5 kulübe verilen ”En Fazla Üye İle Konferansa Katılım” teşekkür plaketini de kazandı.

AdminAdmin